.

Naujausi įrašai

Apie D.D.Step avalynę

Apie D.D.Step avalynę

0 Comments

D.D.Step vaikiškų batukų gamintoja yra įsikurusi Vengrijoje, Budapešto mieste. Kompanija užsiima aukštos kokybės avalynės gamyba pradedantiems vaikščioti kūdikiams ir darželinukams ir paaugliams.

Pasirinkta tinkama avalynė gali daryti įtaką sveikos pėdos vystymuisi. Kurdamas D.D.Step vaikiškus batus gamintojas visada yra labai motyvuotas sukurti tinkamą avalynę vaikams. Svarbiausia - vaikų sveikata ir gerovė.

Gamintojo pagrindinis tikslas yra sukurti vaikiškus batus, kurie būtų madingi, patogūs ir svarbiausia atitinkantys augančio vaiko anatominę pėdos formą. D.D.Step vaikiški batai leidžia pėdai ir pirštams laisvai judėti, garantuojant maksimalią pėdos apsaugą vaikų kasdienės veiklos metu.

D.D.Step batų gamybai yra pasitelkiamos naujausios technologijos. Dauguma D.D.Step vaikiškų batų yra pagaminti naudojant 3D susiuvimo technologijas, taip sumažinant klijų bei kitų cheminių medžiagų naudojimą.

LENGVAS, LANKSTUS, NESLIDUS GUMINIS PADAS

D.D.Step vaikiškų batukų padai gaminami iš natūralaus kaučiuko. Aukštos kokybės guma užtikrina batuko pado ilgaamžiškumą, lengvumą bei lankstumą. Jos atsparumo dėka vaikiški batai ilgiau nesusidėvi.

AUKŠTOS KOKYBĖS ODINIS PAVIRŠIUS

Visi D.D. Step vaikiški batukai gaminami iš aukščiausios kokybės odos. Aukščiausios rūšies natūrali oda yra kruopščiai atrenkama, siekiant užtikrinti odos tvirtumą. Tai lemia puikų vaikiškų batukų gamybos procesą iki pat pabaigos.

KOJŲ PIRŠTŲ APSAUGA

Vaikiško batuko priekio dizainas ir tinkamas bato vidaus aukštis suteikia aukščiausią pėdos pirštų apsaugą, leidžiant pirštams laisvai judėti.

TVIRTAS UŽKULNIS

D.D.Step vaikiškų batų užkulniai yra kieti, tam kad padėtų išlaikyti taisyklingą augančios pėdos padėtį. Specialios formos PVC standiklis yra tarp viršutinės bato dalies ir vidinio pamušalo, kuris tiesiogiai nesiliečia su vaikų koja, tačiau palaiko kulną stačiu kampu.

VIDPADŽIAI

Visoms D.D.Step vaikiškų batukų detalėms naudojama tik aukštos kokybės medžiagas. Todėl ir vidpadžius, kurie tiesiogiai liečiasi su kojų padais, gamina iš minkštos odos, siekiant užtikrinti natūralų kontaktą su pėda.