.

Batela - vaikiškos avalynės ir drabužių internetinė parduotuvė.

Mes siekiame tapti pirmu pasirinkimu tiems, kurie ieško kokybiškos, konkurencingomis kainomis parduodamos vaikiškos avalynės ir drabužių vaikams. Todėl mūsų prekių asortimente klientai ras platų vaikiškos avalynės ir vaikiškų drabužių pasirinkimą.

Prekiaujame aukštos kokybės ir pripažinimą Europoje pelniusių, tokių gamintojų kaip D.D.STEP, Ponte20, DEMAR, AMERICAN CLUB vaikiška avalyne ir kitų gamintojų gaminiais-drabužiais vaikams.

Vengriška avalynė D.D.STEP ir PONTE20.

Gaminama natūralios odos, kuri atitinka ortopedinius reikalavimus. Gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuotos žaliavos. Klientai, kurie vertina išskirtinį dizainą, aukštą kokybę pasitiki ir renkasi D.D.STEP ir PONTE 20 avalynę.

Demar vaikiška avalynė.

Lenkų guminės avalynės gamintojas Demar orientuojasi į mados tendencijas pasaulyje, todėl  taiko naujas technologijas ir šiuolaikiškas medžiagas. Guminė avalynė gaminama iš aukštos kokybės gumos PVC,PU,EVA su natūralios vilnos pašildymu ir be jo.

Prekinis ženklas American Club.

Lenkijoje šis prekinis ženklas yra žinomas nuo 1992 m. Šio prekinio ženklo vaikiška avalynė kuriama atitinkant dabartines  pasaulines mados tendencijas. Dėl savo unikalumo, išskirtinio stiliaus, modernaus dizaino, patogumo avalynė tapo populiari ir mėgstama pirkėjų.

Valianly kombinezonai.

Galime Jums pasiūlyti šiltus, patogius, aukštos kokybės žieminius kombinezonus Valianly. Jie gaminami pagal suomiu technologijas labai tvirto audinio yra lengvi, bei šilti.

Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientas gautų aukščiausios kokybės produktą, kuris funkcionuos ir atitinks jo lūkesčius.

Į visus Jums rūpimus klausimus atsakysime telefonu +370 685 25226 arba el. paštu info@batela.lt.