.

Atsiskaitymo būdai:

Užsakydami prekes galite pasirinkti patogiausę Jums apmokėjimo būdą:

1. Banko pavedimu

Šis apmokėjimo būdas atliekamas prisijungiant  prie savo elektroninės bankininkystės tinklapio. Apmokėjimas vyksta įprastiniu būdu: prisijungus prie savos elektroninės bankininkystes tinklapio, iš savo mokėjimo sąskaitos reikiamą pinigų sumą pervedant į mūsų sąskaitą. Svarbu: atliekant mokėjimą, laukelyje „Mokėjimo paskirtis“ būtinai įrašykite savo užsakymo numerį.

Jūsų užsakymas bus patvirtintas ir formuojamas tuomet, kai į mūsų sąskaitą įplauks apmokėjimas.

Ind.veikla Nr.777143  ( www.batela.lt )

Gavėjas:  Rytis Mikaliukštis     

A/S:  LT953500010004565956

Gavėjo bankas:   Paysera

Banko kodas:  35000

Mokėjimo paskirtis:  užsakymo numeris

2. Elektroninės bankininkystės sistemomis / Atsiskaitymas per įmokų surinkimo sistemą Paysera.lt

3. Grynaisiais kurjeriui prekių pristatymo metu

Kilus klausimams skambinti telefonu +370 685 25226

Prekių pristatymas

Pristatymo būdai

1. Pristatant siuntinį į Jūsų namus, darbovietę ar kitą pasirinktą vietą per UAB Venipak įmonę - 3,50 eur.

2. Pristatant siuntinį į LP EXPRESS atsiėmimo terminalus - 3,50 eur.

3. NEMOKAMAS PRISTATYMAS: jeigu Jūsų užsakomų prekių vertė bus didesnė nei 50 eurų, užsakymą Lietuvoje pristatysime nemokamai. Pastaba: ši sąlyga netaikoma prekių pristatymui į Kuršių Neriją. Siuntoms į Kuršių Neriją, bet kuriuo atveju, papildomai taikomas 40 eurų mokestis.

Pristatymo terminai

Užsakius prekes, esančias mūsų parduotuvėje, jas pristatome per 1-7 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo pristatant jas per VENIPAK  siuntų įmonę arba LPEXPRESS paštomatus, po užsakymo gavimo ir jo patvirtinimo. Jei už prekes mokama ne grynais pinigais, tai užsakymas patvirtinimas laikomas apmokėjimas už prekes bankiniu pavedimu.

Prekių pristatymo terminas 1-7 darbo dienos yra preliminarus, be to netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių, Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

LP EXPRESS terminaluose  siuntą galima atsiimti bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną. Terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Kilus klausimams skambinti telefonu +370 685 25226